اخبار فوتبال انگلیساخبار فوتبال خارجی

آرسن ونگر : تیم ما با کیفیت است

ارسن ونگر بعد از پیروزی تیمش برابر لستر سیتی در آغاز لیگ برتر انگلیس بسیار خوشحال و شادمان بود

سایت فوتبال روز :

ونگر در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: من در یک مقطع درهای تیم را برای خروج ژیرو باز گذاشتم چون می‌دانم که برای او چقدر مهم است که بازی کند اما نمی‌خواهم که او برود. در نهایت خودش هم تصمیم به ماندن گرفت و امشب برای من یکی از بهترین شب‌ها در هفته‌های اخیر بود چون می‌دانم که ژیرو چه بازیکن مهمی است. او یک بازیکن معمولی نیست بلکه یک بازیکن فوق‌العاده و در خدمت تیم است. او در تیم ما نقش بزرگی دارد و اینکه تصمیم به ماندن گرفت برای من مایه آرامش خاطر است.

با وجود پیروزی، آرسنال نشان داد که هنوز هم در خط دفاعی‌اش مشکلات متعددی دارد چرا که دروازه‌اش با سه شوت سه مرتبه باز شد، هر چند به همین اندازه مشخص شد که خط حمله توپچی‌ها در بهترین و قوی‌ترین شکل خود از آخرین قهرمانی‌اش در لیگ برتر در سال 2004 قرار دارد و این در حالیست که هنوز یک مهره کلیدی مانند الکسیس سانچس که مصدوم است در ترکیب توپچی‌ها قرار ندارد.

آرسنال برای این بازی سه مدافع میانی اصلی‌اش – لوران کاسیلینی به دلیل محرومیت، پر مرته‌ساکر به دلیل مصدومیت و شکوردان مصطفی که نیمکت‌نشین بود – را نداشت. ونگر با تأکید بر اینکه نگران اشتباهات تدافعی تیمش نیست، عنوان کرد: من احساس می‌کنم گل‌هایی که ما خوردیم قابل پیشگیری بودند چون یکی از آنها از یک ضربه کرنر بود، یکی به خاطر لو دادن توپ در خط دفاع و دیگر باز هم از روی یک ضربه کرنر دیگر بود. فکر می‌کنم که با یک کم کار بیشتر ما می‌توانیم مشکلات‌مان را برطرف کنیم.

ونگر افزود: از آخرین باری که تیمم را در این سطح از کیفیت دیدم، مدت‌ها می‌گذشت. دلیلش هم این است که بازیکنان ما از جمله ژیرو در اوج بازی‌شان قرار دارند. بله تیم ما تیم با کیفیتی است.

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها در پایان از نتیجه بازی به عنوان یکی از نشانه‌های محبوبیت لیگ برتر انگلیس یاد کرد و گفت: به عنوان یک بازی از هفته اول، شاهد یک بازی با کیفیت بودیم. شما می‌خواهید که لیگ برتر بهترین لیگ دنیا باشد و من فکر می‌کنم که با ارائه چنین بازی‌هایی می‌تواند انگیزه و علاقه مردم نسبت به لیگ برتر را افزایش داد. ممکن است مردم بگویند که ما سه گل خوردیم. بله درست است اما ما 4 گل هم زدیم و یک بازی با کیفیت ارائه کردیم.

منبع : تسنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1

دکمه بازگشت به بالا
بستن