اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

بیرانوند: تیم ایران است که بهترین بازیکن جام است نه یک بازیکن خاص

بیرانوند: تیم ایران است که بهترین بازیکن جام است نه یک بازیکن خاص

سایت فوتبال روز :

علیرضا بیرانوند درباره پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل عمان در جام ملت‌های آسیا, گفت: بابت این پیروزی باید به همه مردم عزیز به بازیکنان تیم و کادر فنی تبریک بگویم. خیلی خوشحالم که تیم ملی هیچ گلی تاکنون دریافت نکرده و این سهم تیم ملی ایران است. اگر قرار است بازیکنی بهترین بازیکن باشد آن تیم ایران است که بهترین بازیکن جام است, چون واقعا تیم یکدست و یک دلی داریم.

دروازه‌بان تیم ملی ایران درباره اینکه به لژیونر شدن چقدر فکر می‌کند, تصریح کرد: الان فقط به دنبال قهرمانی ایران هستیم و می‌خواهم بعد از 43 سال قهرمان شویم.

بیرانوند درباره مهار ضربه پنالتی بازیکن عمان اظهار داشت: واقعاً این پنالتی بی‌موقع بود و این اولین توپی بود که به دست من برخورد می‌کرد اما من دروازه‌بان هستم و باید بازیکنان حریف را آنالیز و ارسال‌ها و جاگیری‌های آنها را تصویر‌سازی کنم. خداراشکر با کمک مربی دروازه‌بان‌ها این کار را انجام داده‌ام. چون بازی‌ها تک حذفی شده الان بیشتر روی پنالتی‌زن‌ها تمزکر می‌کنم و برای این بازی‌ هم واقعاً بازیکنان عمان را آنالیز کرده بودم.

بیرانوند درباره اینکه سردار آزمون نیز برای جهت ضربه پنالتی به او کمک کرده بود, گفت: سردار برای تصمیمی که گرفته بودم به من کمک کرد چون خودم تصمیم گرفته و دیده بودم که کاپیتان‌ عمان پنالتی قبلی‌اش را نیز همین سمت زده بود. زمانی که سردار هم آن سمت را به من اشاره کرد, مطمئن شدم و به همان سمت حرکت کردم.

دروازه‌بان تیم ملی ایران تصریح کرد: در صحنه‌های دیگر هم بازیکنان عمان خطرناک بودند اما خداراشکر توانستم این موقعیت‌‌ها را نیز مهار کنم. همچنین شوت خطرناک مهاجم آنها را مهار و به تیم ملی کمک کردم. امیدوارم انتظار مردم برای قهرمانی برآورده و طلسم 43 ساله ایران در آسیا شکسته شود, شرایط سخت است و در همین بازی, عمان حریف آسانی برای ما نبود و اگر پنالتی آنها گل می‌شد, واقعاً‌ کارمان در این بازی سخت می‌شد.

درباره راجع‌ به اخباری که از ایران مخابره می‌شود و اینکه گفته می‌شود کی‌روش باید از تیم ملی برود, خاطرنشان کرد: ما از چیزی خبری نداریم و حاشیه‌ها را دنبال نمی‌کنیم. تمام تمرکزمان روی بازی است و جو خوبی در تیم ملی وجود دارد و از چیزی خبر نداریم. فقط کامنت‌هایی که از مردم می‌بینیم, آنها همیشه از تیم ملی و کادر فنی تعریف و تمجید می‌کنند و چیز حاشیه‌ای نمی‌بینم.

وی درباره دیدار با چین گفت: بازی چین را ندیدم و فقط شنیدم که این تیم 2 بر یک تایلند را شکست داده اما از الان باید برای این آماده شویم.

بیرانوند در خصوص اینکه رسانه‌های خارجی دروازه‌بانان مطرح دنیا را به چالش پرتاب توپ با دست دعوت کرده‌اند, گفت: سایت‌های معتبری این موضوع را کار کرده بودند و برای من جالب بود و این افتخار بزرگی برای من است. خداوند نعمت بزرگی به من داده و خیلی دوست دارم که بتوانم پاس گل  بدهم. در بازی عراق توپ را دوبار بلند فرستادم اما گل نشد و الان دیگر همه این موضوع را فهمیده‌اند.

بیرانوند راجع به اینکه رسانه‌های عربی از پرتاب توپ با مشت از سوی او خبر داده بودند, گفت: خیلی دوست دارم این کار را انجام دهم اما زمانی این کار را خواهم کرد که تیم چند گل جلو باشد و خللی در تیم به وجود نیاید.

خلاصه بازی ایران 2 عمان 0

بیرانوند: تیم ایران است که بهترین بازیکن جام است نه یک بازیکن خاص

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 6 = 14

دکمه بازگشت به بالا
بستن