اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

استعفای تقوی از تراکتورسازی

استعفای تقوی از تراکتورسازی

سایت فوتبال روز :

سرمربی موقت تیم فوتبال تراکتورسازی امروز از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد.

تقوی با انتشار پستی در پیج اینستاگرامش ضمن خداحافظی از هواداران تراکتور دست مدیران باشگاه رو برتای انتخاب سرمربی جدید باز گذاشته است .

متن پیام تقوی به شرح زیر است :

از زمانیکه مسیولیت فنی باشگاه بزرگ تراکتورسازی را پذیرفتم سعی کرده بودم که تمامی تمرکزم به فوتبال و پیشرفت این تیم باشد.کلمه کلیشه‌ای باشگاه بزرگ ، مربی بزرگ میخواهد موجب شده بود که بعضی از فرصت طلبان با این حربه کهنه و نه چندان موثر تمرکزم را از من بگیرند اماحمایت و پشتیبانی کامل مالک آقای زنوزی و مدیر عامل وقت دکتر اسدی به همراه هواداران واقعی تراکتور که در تمامی زمانها با محبتهایشان شرمنده ام می‌کردند موجب شده بود تا تیم از هم گسخته تراکتورسازی در پایان نیم فصل همچنان در بین مدعیان قرار بگیرد. در حال حاضر و با توجه به سیاستهای باشگاه و‌تردید آنان ترجیح دادم تا با استعفای خود دست مسئولین باشگاه را باز بگذارم تا در انتخاب سرمربی مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند تا تیم تا پیش از شروع نیم فصل دوم وارد مشکلات نشود. موفقیت تراکتور و قهرمانی آن آرزوی قلبی‌ام است که امیدوارم در پایان این مسابقات به آنچه سرزاوارش است دست پیدا کند.
از تمام ارکان باشگاه و بازیکنان و همکارانم خصوصا آقا عزیز، آقا غلام و حسن آقا مسئولین تدارکات تیم عذرخواهی میکنم که نتوانستم حضوری در خدمتشان باشم به این دلیل که توان رویارویی و خدا حافظی با آنان را نداشتم.
یاشاسین تراکتور و یاشاسین مردم خون گرم سرزمین آذرباییجان که یکی از بهتران دوران زندگی‌ام را در این شهر سپری کردم.

کوین کنستانت بازیکن سابق میلان به تراکتورسازی پیوست

استعفای تقوی از تراکتورسازی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

63 − 61 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن