اخبار پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس

تمرین پرسپولیس روز دوشنبه عصر در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد

سایت فوتبال روز

تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

*بازیکنان پرسپولیس ابتدا زیر نظر مارکو به تمرینات کششی و نرمشی و سپس در سه گروه مختلف به تمرینات هوازی و استقامتی با توپ پرداختند.

*در ادامه سرخپوشان به دو گروه تقسیم شدند و در گروه‌های مثلثی‌شکل به حفظ توپ و پاسکاری پرداختند.

*پس از این مرحله از تمرینات، بازیکنان به تمرینات تاکتیکی روی آوردند و توپ‌های ارسالی از جناحین را به‌سمت دروازه شلیک کردند.

* حسین ماهینی و فرشاد احمدزاده که در طول هفته به‌دلیل مصدومیت جزئی در تمرینات گروهی شرکت نکرده بودند امروز در تمرینات شرکت کردند و به کار با توپ پرداختند.

* محسن ربیع‌خواه دیگر مصدوم پرسپولیس امروز به‌صورت اختصاصی کار کرد و پس از دویدن دور زمین به سالن بدنسازی رفت. با توجه به این شرایط به نظر می‌رسد ربیع‌خواه توانایی همراهی پرسپولیس در دیدار با نفت را ندارد.

*بازیکنان تیم امید پرسپولیس به‌خاطر بازی روز گذشته در تمرینات امروز حضور نداشتند و با تصمیم برانکو استراحت کردند.

* کادر فنی پرسپولیس امروز دقایقی در خصوص نکات فنی دیدار با نفت با هم به گفت‌وگو پرداختند.

*حدود 200 هوادار در تمرینات پرسپولیس حاضر شدند و به تشویق بازیکنان و کادر فنی پرداختند. هواداران پرسپولیس بنر محسن مسلمان را نیز در ورزشگاه شهید کاظمی نصب کرده بودند.

*مهدی طارمی و محمود خوردبین در تمرین امروز پرسپولیس خوش‌وبش گرمی داشتند تا به شایعات درگیری خود در تمرین روز شنبه پایان بدهند.

*با تصمیم برانکو تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تا قبل از دیدار روز پنجشنبه مقابل نفت تهران پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

* در پایان تمرین سرخپوشان مهدی طارمی درون دروازه قرار گرفت و به‌عنوان دروازه‌بان به مهار ضربات ایستگاهی بازیکنان پرداخت.

منبع : تسنیم

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 53

دکمه بازگشت به بالا
بستن