اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

کارلوس کیروش: حتی وزیر ورزش هم احترامی که باید را به تیم ملی نگذاشت

کارلوس کیروش: حتی وزیر ورزش هم احترامی که باید را به تیم ملی نگذاشت

سایت فوتبال روز :

، «ضمن اینکه آرزوی موفقیت می‌کنیم برای تیم ملی، اما این مراسم بدرقه خیلی سوت و کور بود.»، کارلوس کی‌روش پیش از سفر تیم ملی فوتبال کشورمان به قطر در واکنش به طرح این موضوع یادآور شد: هشت سال پیش وقتی من به ایران آمدم مشکلات و چالش‌هایی داشتیم، اما امروز ما به قطر می‌رویم و مهمترین مسئله‌ای که بعد از هشت سال باقی مانده ساختمانی است که پشت سر من است و زمین و امکاناتی است که برای نسل‌های بعد ایران ساختیم. اینها می‌تواند برای نسل بعد ایران باقی بماند و این مهمترین مسئله است. ما توقع مراسم و جشنی قبل از اینکه بتوانیم نتیجه‌ای برای شاد شدن مردم کسب کنیم، نداریم و احتیاجی به این مراسم نداریم. نکته‌ای که می‌توانم بگویم این است که مسئله‌ای که ما را نکشد، قوی‌ترمان می‌کند.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان تیم ملی از عدم حضور مسئولان و عدم برگزاری مراسم بدرقه ناراحت هستند، تصریح کرد: من عذرخواهی می‌کنم، اما به نظرم شما کلمات بازیکنان را به خوبی متوجه نشدید! بازیکنان در مورد مراسم حرف نمی‌زنند. آنها در مورد احترام صحبت می‌کنند. تنها موضوعی که بازیکنان در موردش صحبت کردند، این است که این تیم، تیم ملی ایران است و در حال حاضر به جام ملت‌های آسیا اعزام می‌شود و تنها مطلب، احترام است که شاید درک این موضوع برای چند نفر سخت باشد. الان این وظیفه من است که به عنوان سرمربی این مطلب را عرض کنم، متأسفانه در چند ماه گذشته احترامی که باید به تیم ملی گذاشته می‌شد، گذاشته نشده است و با کمال احترام باید بگویم مخصوصاً از سمت آقای وزیر. البته مهم نیست و ما به این مسئله عادت کرده‌ایم. مطلبی که اهمیت دارد، بسیار ساده است، ما آماده این هستیم که توقعات را بالا ببریم و بیشتر بجنگیم و بیشتر تلاش کنیم. یک بار دیگر تأکید می‌کنم ما برای مردم بازی می‌کنیم و برای قلب آنها. در آخر هم مهم‌ترین مطلب هم برای تیم ملی این است که بتواند قلب‌های مردم را تسخیر کند و برای آنها که ساکت هستند تلاش کند، نه تعداد محدودی که در رسانه‌ها سروصدا می‌کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص وضعیت مصدومان،‌ لژیونرها و لیست نهایی تیم ملی هم اظهار داشت: همان‌طور که می‌دانید ما در مرحله نخست اردوی‌مان در قطر 21 بازیکن را در اختیار خواهیم داشت. تاریخ رسمی که باید لیست نهایی را برای جام ملت‌ها اعلام کنیم 26 دسامبر سال جاری میلادی است و در نتیجه 25 دسامبر ما لیست نهایی را اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر 21 بازیکن در اردو داریم و 9 بازیکن هم در لیست آماده‌باش ما هستند و مطمئناً این 30 بازیکن تا سر حد توان خواهند جنگید تا تیم ملی در جام ملت‌ها موفق شود. ایمان دارم این بازیکنان، همه شانس و فرصت حضور و نشان دادن خود در جام ملت‌ها را خواهند داشت و ایمان دارم با کاری که کادر فنی تیم ملی انجام خواهد داد همه این بازیکنان آماده مسابقات خواهند بود.

برای اردوی قطر ،لیست تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد

کارلوس کیروش: حتی وزیر ورزش هم احترامی که باید را به تیم ملی نگذاشت

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

54 − 53 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن