اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

قلعه نوعی : فکر می‌کردید سپاهان این‌جای جدول باشد؟

قلعه نوعی : فکر می‌کردید سپاهان این‌جای جدول باشد؟

سایت فوتبال روز :

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از برتری مقابل پدیده مشهد و رسیدن به صدر جدول اظهار کرد: باید از هواداران خوب تیم‌مان تشکر کنم که نشان دادند ما پای کاریم. امیدوارم لیاقت داشته باشیم در ادامه جوابگوی محبت این عزیزیان باشیم.  به تیم یحیی و خود یحیی نیز تبریک می‌گویم، ما فضا را به آن‌ها دادیم و در ایجاد موقعیت بهتر بودیم اما متاسفانه نگرش عدم خودباوری در سپاهان هست. بازیکنان‌مان باید بدانند که می‌توانند با گل های بیشتری بازی را ببرند. ما حتما باید در کورس بمانیم و باید نقاط ضعف را برطرف کنیم. امروز یک فوتبال بسیار خوب را شاهد بودیم. وقت‌های اضافه بازی با ماشین سازی ۳ دقیقه بود و بازی امروز ۵ دقیقه. چرا زمان اینطور می‌گذرد؟ بازیکنان تیمم را ستایش می‌کنم. در نیم فصل بازیکنی باید بگیریم که در حد سپاهان باشد و تیم را تقویت کنیم. ما تا نیم فصل باید امتیازات را جمع کنیم.

سرمربی سپاهان همچنین درباره تحت فشار بودن تیمش در پانزده دقیقه پایانی توضیح داد: ما فضا را به ‌آن‌ها دادیم. در نیمه دوم ۲ تا ۳ ضدحمله خوب داشتیم اما وقتی سیستم را عوض کردیم، یک مربع جلوی دفاع درست شد. آن ها ۱۵ دقیقه آخر بازی مستقیم کردند و  نگرش ۵۰ متر رو به جلویشان خوب نبود. آن‌ها بسیار راحت موقعیت سوزی می‌کردند و هرچند نیازمند امروز خوب بود و ما نیز ساختار دفاع خوبی داشتیم اما سپاهان این مدلی را دوست نداریم و باید به سمت سپاهان پرگل قبل برگردیم.

او افزود:‌ تغییر نگرش زمان می خواهد. یک ساختمان ۳ ماهه خراب می‌شود و ۵ سال طول می کشد درست شود. سپاهان سال گذشته چندم بود؟ امسال هم ما از نظر بودجه پنجم جدول هستیم. آیا خود شما فکر می‌کردید که به این زودی سپاهان به اینجا برسد؟ پس دیگر از این سوال‌ها نکنید! ما باید تیم را تقویت کنیم و اگر نویدکیا بازگردد شرایط بازی‌مان بهتر می شود.

سرمربی سپاهان درباره بازی بعدی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما تا دو روز آینده از برد امروز لذت می‌بریم و سپس باید به پرسپولیس فکر کنیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا لیستی برای خروج و خرید به باشگاه دادید، عنوان کرد: نامه کلی دادیم و باید این ۲ بازی تمام شود اما تیم را باید تقویت کنیم . بعد از این دو هفته، لیست می‌دهیم اما تا الآن هم این فهرست در ذهن ما مشخص شده است.

قلعه‌نویی در بخش دیگری از نشست خبری درباره اعتراض به  داوری تصریح کرد: داد و بیداد مزه بازی است. قانون می‌گوید چون فاصله خطای اول و دوم زیاد نبود حتی اگر صحنه دوم خطا نبود داور باید سوت می‌زد و خطا می‌گرفت. از نظر امکانات در حق داورها ظلم می‌شود اما ما هم ضرر زیادی کرده‌ایم. امیدوارم برنامه نود نشان دهد و بگوید بیشترین ضرر را چه کسی داشته است.

سرمربی سپاهان همچنین درباره لزوم افتتاح طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان گفت: اعتقاد بنده این است که باید از ابتدای فصل، طبقه دوم را در اختیار می‌گرفتیم. درهرحال مقاوم سازی‌ها باید صورت گیرد و این مسائل فنی است و من نباید درباره‌اش صحبت کنم. در بازی با پرسپولیس، مهندسین ممکن است اجازه دهند تماشاگران به طبقه بالا بروند. راه‌های ورود و خروجی باید درست شود. در دنیا پیش از آغاز کار، محوطه سازی را آغاز می‌کنند اما اینجا استادیوم‌ها را می‌سازند و محوطه را درست نمی کنند؛ این ایرادها باید برطرف شود.

قلعه‌نویی در پایان درباره مردود اعلام شدن گل پدیده مشهد بیان کرد: پاس اول را بازیکنان پدیده دادند و در این موقعیت آفساید نبود اما توپ در میانه مسیر به سر مهاجم برخورد کرد و آفساید شد.

هفته چهاردهم لیگ هجدهم:پیروزی سپاهان برابر پدیده،تساوی سایپا

قلعه نوعی : فکر می‌کردید سپاهان این‌جای جدول باشد؟

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

78 − 76 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن