اخبار استقلالاخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

هفته دوم لیگ هفدهم : استقلال تهران 0 – 0 استقلال خوزستان

استقلال تهران در دومین دیدار خود در در لیگ هفدهم در آزادی برابر استقلال خوزتسان متوقف شد

سایت فوتبال روز :

ترکیب استقلال تهران

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، میلاد زکی پور، وریا غفوری، روزبه چشمی، امید نورافکن، سرور چپاروف، داریوش شجاعیان، جابر انصاری و علی قربانی.

 

ترکیب استقلال خوزستان

وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی،  ابوالفضل علایی، موسی کولیبالی، علیرضا زندوی، میثم دورقی، حکیم نصاری، حسین بهرامی، سعید زارع، رضا کرملاچعب، حسین صادقی

 

گل‌ها:

 

کارت زرد:

کارت قرمز:

 

دقایق حساس بازی

نیمه اول:

دقیقه 7: روزبه چشمی با یک پاس دقیق جابر انصاری را صاحب توپ کرد و او هم علی قربانی را در موقعیت گلزنی قرار داد ولی مهاجم استقلال از این فرصت استفاده نکرد.

دقیقه 15: میلاد زکی‌پور نفوذ خوبی از سمت چپ داشت و با یک پاس به موقع علی قربانی را صاحب توپ کرد ولی این بازیکن با تعلل خود توپ را به شیخ ویسی سپرد.

دقیقه 17: یک ضربه ایستگاهی نزدیک به محوطه جریمه استقلال تهران به تیم همنام خوزستانی رسید که میثم دورقی با اختلاف کمی توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.

دقیقه 19: جپاروف روی یک ضربه ایستگاهی از فاصله دور پاس خوبی پشت مدافعان برای نورافکن فرستاد که عقیل کعبی با یک تکل به موقع مانع از تک به تک شدن او و دروازه‌بان شد.

دقیقه 22: امید نورافکن پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی شد و با یک ضربه زمینی توپ را با اختلاف کمی از سمت چپ دروازه به بیرون زد.

دقیقه 28: علی قربانی در موقعیتی آفساید توپ را به جابر انصاری رساند و او دروازه استقلال خوزستان را در حالی باز کرد که کمک‌داور پیش از آن پرچم زده بود.

دقیقه 43: وریا غفوری روی یک ضربه ایستگاهی توپ را روی دروازه ارسال کرد و در حالی که علی قربانی برای زدن ضربه سر به هوا بلند شده بود توسط مدافع استقلال خوزستان سرنگون شد ولی داور اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت.

 

نیمه دوم:

دقیقه 49: میلاد زکی‌پور با نفوذ از سمت چپ توپ را را شرایط خوبی روی دروازه استقلال خوزستان فرستاد که مهاجمان استقلال موفق به استفاده از آن نشدند.

دقیقه 53 : بازیکنان استقلال خوزستان از روی نقطه کرنر با صاحب موقعیت شدند که ضربه سر علایی توپ را با اختلاف زیاد به بیرون زد.

دقیقه 62 : پژمان منتظری با اشتباه فاحش در دفع توپ، مهاجمان استقلال خوزستان را در موقغیت خوب صاحب توپ کرد ولی با بی‌دقتی آنها این موقعیت از دست رفت.

دقیقه 65 : وریا غفوری توپ را از سمت راست ارسال کرد ولی با بی‌دقتی مهاجمان با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 70 : مهدی قائدی پس از جا گذاشتن چند بازیکن توپ را روی دروازه ارسال کرد که حاصلش یک کرنر برای استقلال تهران بود.

دقیقه 71 : ارسال دیگری از سوی قائدی  مقابل دروازه به جابر انصاری رسید اما توپ در آخرین لحظه به او نرسید تا این موقعیت خوب از دست برود.

دقیقه 81: ارسال عالی زکی‌پور یک موقعیت خوب به علی قربانی رساند ولی این بازیکن قدر موقعیتش را ندانست و توپ را به بیرون زد

دقیقه 90: سجاد شهباززاده قصد داشت با عبور از مدافع مستقیم، با دروازه‌بان استقلال خوزستان تک به تک شود ولی با برخوردی که صورت گرفت سرنگون شد و داور بازهم اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 90+2: وریا غفوری موقعیت خوبی برای گلزنی داشت ولی شوت او با واکنش خوب شیخ ویسی به بیرون رفت.

دقیقه 90+4: مجتبی جباری ضربه ایستگاهی خوبی به سمت دروازه استقلال خوزستان می‌زند که با واکنش خوب شیخ ویسی به بیرون رفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن