اخبار فوتبال ایرانخبر ویژهلیگ قهرمانان آسیا

مصاحبه برانکو بعد بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 : متاسفم قهرمان نشدیم

مصاحبه برانکو بعد بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 : متاسفم قهرمان نشدیم

سایت فوتبال روز : سرمربی کروات پرسپولیس بعد از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 در نشست خبری بازی از بازیکنان و هواداران و مدیران پرسپولیس

تشکر کرد .

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از دیدار برابر کاشیما آنتلرز اظهار داشت: به بازیکنانم به خاطر تلاشی که کردند، خسته نباشید می‌گویم و افتخار می‌کنم که تلاش و انرژی خودشان را در زمین گذاشتند. آنها (بازیکنان) برای من برنده هستند. خوشحالم و به فضای حاکم بر ورزشگاه آزادی افتخار می‌کنم. جو بسیار زیبایی بود و هواداران‌مان یک بار دیگر نشان دادند در دنیا بهترین هستند و بابت حمایت و تشویق‌های‌شان تشکر می‌کنم. البته متأسفم که قهرمان نشدیم.

فینال لیگ قهرمانان آسیا هرگز در چنین فضایی برگزار نشده بود
وی در ادامه افزود: به تیم کاشیما بابت قهرمانی تبریک می‌گویم و امروز هم دیدید که بازیکنانی داشتند که می‌توانستند به هر سمتی بچرخند. یک بار دیگر می‌گویم به هواداران‌مان افتخار می‌کنم، چون در تاریخ آسیا، فینال هرگز در چنین فضایی برگزار نشده بود. هم بازیکنان و هم هواداران در دنیا نشان دادند که ایران چطور فوتبال بازی می‌کند و نشان دادند که چقدر ورزشی و جوانمردانه هستند.

بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی کرده و برگردانیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه، اعضای هیئت مدیره باشگاه و تمامی افراد که سرویس‌دهی کردند تا چنین نتایجی درخشانی کسب کنیم، تشکر می‌کنم. البته بعد از باخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ساده نیست که شرایط را عادی کرده و برگردانیم، اما انتظار دارم همین بازی انگیزه و تلاش مضاعفی را در بازیکنانم ایجاد کند. متأسفانه محمد انصاری آسیب دید و معاینات اولیه نشان می‌دهد که مصدومیت خیلی ساده‌ای ندارد. یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک فراوان می‌‌گویم به خاطر زحماتی که در لیگ قهرمانان آسیا در این فصل به اجرا گذاشتند. یک بار دیگر هم به کاشیما تبریک می‌گویم و آرزوی موفقیت کامل در جام باشگاه‌های جهان دارم.

هیچ گله‌ای از بازیکنانم نمی‌توانم داشته باشم
وی در پاسخ به این سؤال که امروز پرسپولیس در دیدار فینال هجومی بازی نکرد و بازیکنان تمرکز نداشتند، گفت: ما یک تیم جوان داریم. این بازیکنان جوان دوست دارند هجومی بازی کنند و ما اساساً تیمی هجومی هستیم، اما به‌هرحال حریف هم جایگاه خاص خودش را دارد و بازی توأم با پاس‌کاری سرعتی را ارائه می‌کرد و طبیعی است که آن موقع چیزی که همیشه می‌خواهیم را نمی‌توانیم به اجرا بگذاریم. ما همین الان بعضی از بازیکنان‌مان تعداد بازی‌های‌شان در لیگ قهرمانان بیشتر از تعداد بازی‌های‌شان در لیگ داخلی‌مان است و طبیعی است به خاطر تجربه کم‌شان باید به سرعت خودشان را با قوی‌ترین مسابقات در سطح آسیا تطبیق دهند. البته ما به‌هرحال در بازی‌های بین‌المللی‌مان یک بازی هجومی واقعی را ارائه دادیم و طبیعی است که سخت باشد 90 دقیقه هجومی بازی کنیم و این را به بهترین وجه در بازی اول‌مان با کاشیما آنتلرز می‌توانستیم، ببینیم. به‌هرحال هیچ گله‌ای از بازیکنانم نمی‌توانم داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور بانوان برای اولین بار پس از سال‌ها در ورزشگاه آزادی گفت: من در دوره دوم حضورم چیزی حدود چهار سال است که در ایران هستم و هر روز روزانه در شهر با مردم و خانم‌هایی که علاقه به فوتبال دارند و هوادار فوتبال هستند روبه‌رو می‌شوم و خیلی خوشحالم که خانم‌ها در چنین جوی حضور داشتند و از همه مهم‌تر کوچک‌ترین حادثه و مشکلی امروز پیش نیامد و اطمینان دارم که مسئولان هم راه‌حلی پیدا می‌کنند که بعد از این خانم‌ها بیشتر در این مسابقات شرکت داده شوند، چون فضا بسیار عالی بود و آن هم با یک احساس خیلی خوب، اتفاقی که واقعاً مردم را به استادیوم‌ها می‌کشاند.

خلاصه بازی پرسپولیس 0 _ 0 کاشیماآنتلرز(19/8/97)

مصاحبه برانکو بعد بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 : متاسفم قهرمان نشدیم

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 74 = 83

دکمه بازگشت به بالا
بستن