اخبار فوتبال خارجیخبر ویژهلیگ قهرمانان اروپا

مورینیو:کسب 3 امتیاز تفاوت زیادی برای ما رقم زد

مورینیو:کسب 3 امتیاز تفاوت زیادی برای ما رقم زد

سایت فوتبال روز :

ژوزه مورینیو سرمربی من یونایتد که پس از پایان بازی شب گذشته تیشم برابر یوونتوس خوشحالی جنجالی کرد که همراه با اعتراضات هواداران و بازیکنان یووه بود در

مصاحبه ای در مورد شادی اش توضیح داد :

ژوزه مورینیو پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» در خصوص حرکتش در پایان بازی گفت: هواداران یوونتوس 90 دقیقه به من توهین کردند. من اینجا برای انجام کارم آمده بودم، نه کار دیگری. من در پایان بازی کسی را نرنجاندم و تنها آن حرکت را انجام دادم چون می‌خواستم صدای هواداران یوونتوس را بیشتر بشنوم. شاید نباید آن حرکت را می‌کردم، با توجه به اینکه مربی خونسردی هستم شاید نباید دست به چنین کاری می‌زدم اما آنها به خانواده من از جمله خانواده اینتر من توهین کردند و به همین خاطر چنین واکنشی از خودم نشان دادم.

آقای خاص که شاگردانش اولیی شکست یوونتوس در تمامی رقابت‌های فصل 19-2018 را رقم زدند، صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: ما بازی شگفت‌انگیزی را به نمایش گذاشتیم و نمی‌توانستیم بهتر از این باشیم. ما اینجا آمدیم تا مقابل تیمی که در هر سطح پتانسیل متفاوتی دارد، به شکل یک تیم بازی کنیم. ما موفق به کسب پیروزی شدیم چون بازی خیلی خیلی مثبتی از خود ارائه دادیم و تا آخرین لحظات بازی به دنبال پیروزی بودیم.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد سپس به تمجید از دو بازیکن تعویضی‌اش پرداخت که با حضور در میدان روند بازی را به سود شیاطین سرخ تغییر دادند. او گفت: فلینی روند بازی را تغییر داد. ما او را در بازی رفت دو تیم در اختیار نداشتیم. یوونتوس هم بارزالی را به زمین فرستاد تا ما را کنترل کند، اما ما فوراً حمله کردیم و به دو گل رسیدیم. ما خوان ماتا را روانه میدان کردیم، نه برای زدن ضربات ایستگاهی، بلکه برای ارسال سانتر برای فلینی، بازیکنی که همیشه در نبردهای هوایی موفق است. کسب یک امتیاز یا سه امتیاز برای یوونتوس تغییر آنچنانی برای آنها به وجود نمی‌‌آورد، اما کسب 3 امتیاز تفاوت زیادی برای ما رقم زد.

خلاصه بازی یوونتوس 1 _ 2 منچستریونایتد (16 /8 / 97)

آلگری : کم‌اهمیت‌ترین بازی‌مان را باختیم

مورینیو:کسب 3 امتیاز تفاوت زیادی برای ما رقم زد

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

دکمه بازگشت به بالا
بستن