اخبار پرسپولیساخبار لیگ برتر ایرانخبر ویژه

هفته دوم لیگ هفدهم : تراکتورسازی 1 – 2 پرسپولیس ، کامیابی پرسپولیس با کمال و منشا

پرسپولیس توانست دومین دیدار لیگ هفدهم هم با پیروزی سپری کند .

سایت فوتبال روز : در اولین بازی هفته دوم لیگ هفدهم عصر امروز تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس در یادگار امام تبریزز به مصاف هم رفتند

ابتدا پرسپولیس با گل منشا از تراکتور پیش افتاد . فرزاد حاتمی در اواخر نیمه اول بازی رو به تساوی کشاند .

در اواخر نیمه دوم کامیابی نیا پس از ورود به زمین با شوتی زیبا در هجده قدم گل پیروزی تیمش رو به ثمر رساند

نیمه نخست

دقیقه 14: سانتر حسین ماهینی از جناح راست  خط دفاعی تراکتورسازی را محمد نادری به اشتباه با دست دفع کرد که حسین زرگر روی خط محوطه 18 قدم دروازه تراکتورسازی اعلام ضربه آزاد کرد. ضربه ایستگاهی را گادوین منشا از کنار دیواره دفاعی تراکتورسازی به زیبایی تبدیل به گل نخست پرسپولیس کرد.

دقیقه 28: مهدی شریفی در سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس در عرض حرکت کرد و با یک پاس در عمق محمد ابراهیمی را صاحب یک موقعیت ایده‌آل کرد که تعلل این بازیکن باعث شد ضربه او با برخورد به صادق محرمی به کرنر برود. البته بعد از ضربه کمک داور به نشانه حضور ابراهیمی در محوطه آفساید پرچم خود را بالا برد.

دقیقه 31: کرنر محسن مسلمان در رفت و برگشت در محوظه جریمه به منشا رسید که ضربه این بازیکن روی خط شش قدم با برخورد به مدافعان تراکتورسازی به کرنر رفت.

دقیقه 33: سانتر زیبای محمد ایرانپوریان با ضربه سر فرزاد حاتمی روی نقطه پنالتی همراه شد که با اختلاف از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 41: اشتباه شجاع خلیل‌زاده در ارسال پاس با قطع توپ او توسط محمد نوری همراه شد و این بازیکن با رساندن توپ به فرزاد حاتمی این بازیکن را در پشت محوطه پرسپولیس صاحب موقعیت کرد و حاتمی با یک ضربه زمینی زیبا گل تساوی تراکتورسازی را به ثمر رساند.

دقیقه 43: سانتر وحید امیری با ضربه سر فرشاد احمدزاده همراه شد که با اختلاف از بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 53: ضربه محمد ابراهیمی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس در دستان بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 55: یک و دوی وحید امیری با مهدی طارمی در پشت محوطه جریمه تراکتورسازی امیری را در سمت چپ محوطه جریمه تراکتورسازی صاحب موقعیت کرد که پاس رو به جلوی هافبک پرسپولیس با دخالت مدافعان تراکتورسازی به کرنر رفت.

دقیقه 59: سانتر فرشاد احمدزاده از داخل محوطه جریمه تراکتورسازی روی تیر دوم با ضربه سر مدافعان تراکتورسازی دفع شد.

دقیقه 63: پاس وحید امیری در داخل محوطه جریمه با دخالت مهدی طارمی به گادوین منشا رسید که ضربه مهاجم نیجریه‌ای سرخپوشان از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 68: پرتاب اوت وحید امیری از سمت چپ خط دفاعی تراکتورسازی با دخالت فرزاد حاتمی روی توپ همراه و باعث شد توپ در داخل محوطه جریمه به کمال کامیابی‌نیا برسد و این بازیکن با کنترل سینه و یک ضربه دقیق گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 76: پاس در عمق هافبک‌های تراکتورسازی با فرار مهدی شریفی همراه شد که تعلل این بازیکن و دخالت محمد انصاری باعث شد یک موقعیت بسیار خوب برای تراکتورسازی از دست برود.

دقیقه 78: پاس صادق محرمی به فرشاد احمدزاده با ضربه این بازیکن در پشت محوطه جریمه تراکتورسازی همراه شد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 83: به دنبال خروج فرزین گروسیان از درون دروازه ضربه محسن مسلمان از میانه میدان با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 87: کرنر مهدی کیانی با ضربه سر فرزاد حاتمی از داخل محوطه جریمه پرسپولیس همراه شد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 88: سانتر محمد ایرانپوریان با دخالت فرزاد حاتمی روی توپ همراه شد و در ادامه ضربه سر فاخر تهامی در دستان بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 2+ 90: فرزاد حاتمی سانتر محمد ایرانپوریان را روی تیر دوم دروازه پرسپولیس با ضربه سر برای فاخر تهامی کاشت که ضربه این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 + = 37

دکمه بازگشت به بالا
بستن