اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

مهدوی کیا :بازی با السد از روزهای بزرگ دوران فوتبالم بود

مهدوی کیا :بازی با السد از روزهای بزرگ دوران فوتبالم بود

سایت فوتبال روز :

مهدی مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوب می‌دانم که پرسپولیسی‌ها، روزهایی فوق‌العاده و استثنایی رو پشت سر می‌گذارند و من واقعاً نمی‌توانم میزان خوشحالی خودم را بیان کنم.

وی ادامه داد: آن چه این موفقیت را زیبا کرد، مشکلاتی است که پرسپولیس با آنها علاوه بر مشکلات همیشگی دست به گریبان بود‌. مدیریت این وضعیت، کار مهمی بود که انجام گرفت. بازیکنان واقعاً با غیرت و عالی کار کردند تا به آنها افتخار کنیم. بزرگی برانکو و کاری که انجام داد هم که اصلاً جای صحبت ندارد. او خارق العاده کار کرده است و همه این خوشحالی‌ها با خوشحالی هواداران و دیگر مردم کشورم مضاعف می‌شود.

مهدوی‌کیا ادامه داد: روزهای بزرگ زیادی را در دوران فوتبالم شاهد بودم و بازی برگشت پرسپولیس با السد که آن را مستقیم تماشا می‌کردم، قطعاً یکی از آنها بود. به قدری استرس و هیجان داشتم که باور نمی‌کنید. آن قدر روی میز  کوبیدم که هنوز دستم درد می‌کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس که در زمان بازیگری در فوتبال آلمان به یکی از محبوبترین چهره‌ها بدل شده بود، خاطرنشان کرد: من در تیم نیستم، اما ناگفته پیداست، موفقیت امروز پرسپولیس، حاصل اتحاد و همدلی بین اعضای تیم و بین تیم و مدیریت باشگاه است. پرسپولیس در وضعیتی به این مرحله رسیده است که تیم‌های دیگر در مواجهه با آن دچار نزول می‌شوند. این روند را باید حفظ کرد. حمایت هواداران هم بی‌نظیر است. امیدوارم در فینال هم شاهد اتفاقات خوب باشیم و جام قهرمانی را تصاحب کنیم، هرچند حضور در فینال با این شرایط سخت خود در حکم قهرمانی است.

لیگ قهرمانان آسیا 2018 : پرسپولیس 1 _ 1 السد، صعود تاریخی پرسپولیس به فینال

مهدوی کیا :بازی با السد از روزهای بزرگ دوران فوتبالم بود

منبع

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 15

دکمه بازگشت به بالا
بستن