اخبار فوتبال اسپانیاخبر ویژه

لوپتگی: هیچ اولتیماتومی از باشگاه نگرفتم

لوپتگی: هیچ اولتیماتومی از باشگاه نگرفتم

سایت فوتبال روز :

سرمربی رئال در نشست خبری امروز خود گفت:

« لوانته تیم خوبی است. آنها دو بازی اخیر خود را پیروز شده اند و مربی خوش فکری نیز دارند. در خط حمله خطرناکند و باید مراقب باشیم با این حال کاملا به تیم خودم ایمان دارم و برای برد وارد زمین می شویم.»

 

 

مصدومان:

« خوشبختانه وقفه بازی های ملی فرصت خوبی برای بازیابی بازیکنان مصدومان بود. اکثر آنها بهبود پیدا کرده اند و البته باید تا فردا صبر کنیم. در مورد بیل هم باید بگویم که کاملا به باشگاه متعهد بود. او در بازی های تیم ملی کشورش حاضر نشد تا فشار مضاعفی به خودش وارد نکند. این در حالی است که او می توانست با کمی فشار، برای ولز بازی کند ولی ترجیح داد مسئولیت پذیر باشد. در مورد اینکه فردا بازی خواهد کرد، باید تا فردا صبر کنیم.»

 

خریدهای زمستانی:

« به این تیمی که در اختیارم است، ایمان کامل دارم. مطمئنم که مسیر درستی را طی می کنیم و نتایج خوب از راه خواهند رسید. مطمئن هستم که با همین مجموعه، بهترین نتایج را خواهیم گرفت.»

خطر اخراج:

« فعلا تمام تمرکز روی بازی با لوانته است. آنچه که در طول فصل اتفاق می افتد را هیچکس نمی داند و می دانم که در تمام رقابت ها توقعات از ما بالاست. باید در زمین پاسخ انتقادات را داد.

باید متحد باشیم و کارها را به درستی انجام دهیم. ترسی از اخراج ندارم ولی باید بگویم که حمایت کامل باشگاه را پشت خودم دارم. از لحاظ روحی شرایط خوبی دارم. به بازیکنانم اعتقاد کامل دارم و تنها تمرکز من فقط روی بازی با لوانته است.»

شایعه روز : تماس رئال مادرید با کونته

لوپتگی: هیچ اولتیماتومی از باشگاه نگرفتم

 

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − = 14

دکمه بازگشت به بالا
بستن