اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

مهاجرانی: دستیار کیروش باید از استیلی عذرخواهی کند.

مهاجرانی: دستیار کیروش باید از استیلی عذرخواهی کند.

سایت فوتبال روز :

حشمت مهاجرانی در خصوص اتفاقاتی که بین کادر فنی تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید رخ داده است، گفت: تا آنجا که من کرانچار و حمید استیلی را می‌شناسم معتقدم آنها دروغ نمی‌گویند. من کرانچار را ۱۵ سال است می‌شناسم و در اتریش هم از او شناخت پیدا کردم. همچنین حمید استیلی را به شکلی می‌شناسم که حقیقت را می‌گوید.

وی افزود:این اولین بار نیست که یک گروه می‌گویند که نمی‌توانند از تاسیسات ساختمان پک استفاده کنند، باعث تعجب است که دستیار کی‌روش مصاحبه می‌کند و می‌گوید استیلی تیم ملی را با سیرک اشتباه گرفته است. من از شما می‌پرسم این ادبیات در حد یک مربی است؟

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: استیلی متانت به خرج داد و شخصیت خودش را نشان داد که پاسخی نداد چون او همیشه دوست دارد همه با هم رفیق باشند. کمک مربی تیم ملی باید از استیلی عذرخواهی کند و دیگر نباید از این ادبیات استفاده کند. فدارسیون هم باید پا وسط بگذارد چون مربی چه کاره است که در مورد اشخاص دیگر حرف می‌زند آن هم یک دستیار.من در هیچ کجای دنیا چنین رفتارهایی ندیده‌ام به خصوص کادر فنی که ۱۰ ماه از سال را در بیرون از ایران حضور دارد و فقط دو ماه در تهران هستند.

مهاجرانی در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: حرف کرانچار، استیلی، بختیاری‌زاده و شاهرودی درست است و نباید بی‌دلیل به آنها تهمت زد. نقل قولی که من از کمک مرب تیم ملی شنیده‌ام زیبنده یک مربی و آموزشگر نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که توصیه‌اش به مهدی تاج در شرایط فعلی چیست، گفت: تاج خیلی وقت است گیر کرده و این موضوع مربوط به الان نیست. تاج وارث سوغاتی است که از فدراسیون کفاشیان به او رسیده است. رئیس فدراسیون در حال حاضر چه کار می‌تواند بکند؟ او باید طرفین را آشتی بدهد ولی مطمئن باشید چند روز دیگر یک درگیری لفظی دیگر اتفاق می‌افتد. جالب است خود آقایان به تاج هم به طور غیرمستقیم حمله کردند و بازیکنان هر روز در مصاحبه‌هایشان می‌گویند که فیفادی را از دست داده‌ایم. مربی تیم ملی باید توجیه باشد که در این گرفتاری ارزی چگونه مدیریت کند نه اینکه هر روز بگوید من فیفا دی می‌خواهم.

وی در پایان صحبت‌هایش تاکید کرد: یک مربی باید با امکاناتی که کشور در اختیارش می‌گذارد کار کند وگرنه من هم می‌توانم از بیرون برنامه بدهم که ۱۰ میلیون دلار هزینه داشته باشد.

مهاجرانی: دستیار کیروش باید از استیلی عذرخواهی کند.
منبع: فارس
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

26 + = 33

دکمه بازگشت به بالا
بستن