اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

کارلوس کیروش: زمین کمپ میراث من است برای فوتبال ایران!

کارلوس کیروش: زمین کمپ میراث من است برای فوتبال ایران!

سایت فوتبال روز :

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی که در زمین شماره 2 کمپ تیم‌های ملی و پس از گذشت سه سال از آماده سازی این زمین برگزار شد، گفت: اولین روز را اینجا به یاد دارم که با کفاشیان تقریبا 8 سال پیش حضور یافتیم. آنجا گفتم که اولین مطلب مهم بهبود زمین تمرین اینجاست. امروز پس از گذشت تقریبا 8 سال زمین جدید را در آکادمی فوتبال آزمایش می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال افزود: مطمئن هستم و امیدوارم که خیلی از افراد مخصوصا مربیان تیم‌های ملی بتوانند لبخند بزنند، چرا که می‌توانند از این صحنه برای رویدادهای بین المللی استفاده کنند. پایبند بودن به این زمین و ایجاد ساختمان پِک باعث شد تا یکسری دشمن پیدا کنم، اما امروز بار دیگر همانطور که شاهد هستید می‌توانیم یک زمین برای تیم‌های ملی فوتبال داشته باشیم. ما صحبت‌های‌مان را در رسانه‌ها انجام نمی‌دهیم و این زمین میراثی است که از طرف من برای فوتبال ایران باقی می‌ماند. تحت ریاست مهدی تاج، شما آقایان یک زمین دارید. شاید برای برخی‌ها هضم این مسئله دشوار باشد، اما مهم‌ترین مطلب این است که تیم‌های ملی امروز یک قدم رو به جلو برمی‌دارند.

کی‌روش خاطرنشان کرد: از تک تک کسانی که باعث شدند این مطلب به واقعیت تبدیل شود، تشکر می‌کنم. از 8 سال پیش گفتم که ما نیاز به زمین درجه یک داریم و امروز این اتفاق افتاد. امیدوارم خدای متعال نگهدار این زمین و مردم باشد.

وی در واکنش به اینکه از او به خاطر اینکه از زمین‌های بی‌کیفیت انتقاد می‌کرد، گلایه کرده بودند، اما امروز شاهد زمین باکیفیتی هستیم، گفت: زمین جدید، یک قدم رو به جلو خواهد بود، اما تنها موضوع برای پیشرفت فوتبال ایران نیست. فکر می‌کنم همه مربیان با من موافق باشند که ما تنها نیاز به یک زمین نداریم و زمین‌های زیادی می‌خواهیم.

بیانیه سوم کیروش خطاب به ملی پوشان :مانند همیشه پشت‌تان را خالی کردند

carlos queiroz 2019 - کارلوس کیروش: زمین کمپ میراث من است برای فوتبال ایران!

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن