اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایران

گزارش تمرین تیم ملی / بازگشت سردار آزمون

گزارش تمرین تیم ملی / بازگشت سردار آزمون

سایت فوتبال روز :

سومین جلسه تمرینی از اردوی تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۶ امروز در پژوهشگاه نفت تهران برگزار شد. در این جلسه از تمرین تیم ملی ۹ ملی‌پوش عمدتا لژیونر حضور داشتند که برجسته‌ترین آن‌ها سردار آزمون بود. این مهاجم جوان پس از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرده بود اما بالاخره در اردوی تیم ملی حاضر شد. آزمون در حالی پا به زمین چمن گذاشت که به نظر می‌رسید به اتفاقات ماه‌های گذشته و انتقادات رسانه‌ها از اقدام او، راضی نیست و از خبرنگاران روی برگرداند.

پس از گفت‌وگوی کی روش با بازیکنان، سردار آزمون سرمربی تیم ملی را در آغوش گرفت.

از ۲۸ بازیکن دعوت شده به تیم ملی فوتبال همچنان مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل مصدومیت غایب است اما رامین رضاییان که نامش در فهرست معرفی شده وجود نداشت به همراه ۲۷ نفر دیگر در حال تمرین کردن بودند.

کارلوس کی‌روش نیز بر خلاف روزهای گذشته به موقع در تمرین تیم ملی حاضر شد و از ابتدا با قرار گرفتن در مرکز زمین تمام نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرد و به دقت تمرین تیمش را زیر نظر داشت.

پس از گذشت دقایقی از تمرین، مدیران پژوهشگاه نفت از جمله جعفر توفیقی وزیر سابق علوم و رییس فعلی پژوهشگاه نفت در راس هیاتی در تمرین تیم ملی حاضر شدند که این اتفاق با استقبال کارلوس کی‌روش همراه شد. مربی پرتغالی با حضور در جمع مدیران پژوهشگاه نفت تهران برای دقایقی با آن‌ها هم‌کلام شد.

همانند روزهای گذشته تمرین با بازی آقاوسط و گرم کردن بدن‌ها و سپس دویدن دور زمین آغاز شد و سپس بازیکنان روی به کارهای تاکتیکی آوردند که کی‌روش به دقت آن را زیر نظر داشت.

در تمرین امروز همه بازیکنان سرحال و آماده در اختیار مربیان بودند تا پس از کارهای تاکتیکی دو تیم آماده فوتبال درون تیمی شوند.

مجید حسینی، وحید امیری، سعید عزت اللهی، سامان قدوس، صادق محرمی و میلاد محمدی شش بازیکنی بودند که در گوشه‌ای از زمین، تنیس فوتبال بازی می‌کردند. این شش بازیکن زودتر از سایر بازیکنان محل تمرین را ترک کردند.

موافقت سردار آزمون با بازگشت به تیم ملی

گزارش تمرین تیم ملی / بازگشت سردار آزمون

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3

دکمه بازگشت به بالا
بستن