اخبار استقلالاخبار فوتبال ایران

مقاله : 1+7 توصیه به شفر

مقاله : 1+7 توصیه به شفر

سایت فوتبال روز :

1+7توصیه به شفر
حال روز استقلال مثل زمانی میماند که انسان به دست خود خودرا نابود کند .مدیریت قبلی تیم را ویران کرد و بازیکنان اصلی رفتند و مصدومان جدید آمدند و هیچ چیز به استقلال اضافه نشد که هیچ مجبور به بازگرداندن بازیکن مازاد هم شد.
حالا شفر مو سپید باید به دنبال هفت راه باشد تا به بالشت نرم پر از پر قو برسد .
1:آشنایی بازیکنان جدید با وظایف خود در تیم: واضح و مصلم است که باریکنان جدید هماهنگ نیستن . گرو در خط حمله نقشی ندارد و می توان گفت در زمان حضور او استقلال 10 نفره است و تنها قابلیتی که دارد نگه داری توپ زیر پاهایش است و اما نیومایر ،هنوز نمی دانیم خوب است یا بد او هم مانند دیگر ستاره ها مصدوم است. طارق نشان داده است کیفیت خوبی دارد و رفته رفته می تواند جباری جدید استقلال باشد .
مرتضای ذوب آهن کجا و استقلال کجا به جز گلش تو اولین بازی زد چیزی خاصی از او ندیدیم صیادمنش آذری و آقایی که کیفیت بالایشان را در چند بازی اخیر نشان دادند. در تمام دنیا حرف اول رابازیکنان جوان میزنند و آقای شفر شماهم به این جوانان اعتماد کن . فرشاد محمدی مهر که نشان داد بعد وریا خیالمان راحت است .اما ستاره این فصل روح الله باقری کسی که هیچ هواداری توقع این بازی درخشان را از این بازیکن نداشتند. و دو خرید مصدوم که باید منتظر ماند.
2:استفاده از جوانان :در بدنه متن قبلی به این اشاره کردیم که ما استعدادهایی داریم که باید از آنها به خوبی استفاده شود.مهدی قائدی ،در حد اندازه او بازیکن تکنیکی در ایران نیست.به بازی خوانی آذری کسی نیست.به اندازه محکمی شوت های آقایی کسی نیست و به قلدری صیادمنش کسی نیست.
3:رفع مشکل گلزنی تیم:استقلال در تابستان وقت خود را صرف پیدا کردن جایگزین تیام کرد.مرتضی تبریزی، الحاجی گرو ،الهیار صیاد منش روح الله باقری سجاد آقایی و مرتضی آقاخان مصدوم که روی هم برای استقلال 1260 دقیقه بازی کرده اند و3 گل زده اند اما تیام در 890 دقیقه که 370 دقیقه کمتر از دیگر مهاجمان بازی کرده در این مدت 12 گل زده بود که 4برابر کل گل های این 6 خرید است.وشفر باید فکری به حال خط آتش خود کند.
4:پیدا کردن لیدر در زمین:استقلال با خود زنی مدیران سابق دو لیدر اصلی خود را از دست داد ، امید ابراهیمی و سرور جپارف با رفتنشان چنان ضربه ای به تیم وارد کرده اند که حالا استقلال باید جلوی هر تیمی با کمری خم بازی کند و هواداران را امیدوار به درخشش طارق و نیومایر کنند.
5:ریکاوری بازیکنان مصدوم و نا آماده:کلینیک دکتر نوروزی از تمرین استقلال بیشتر ستاره در خود دارد.میثم تیموری داریوش شجاعیان مارکوس نیومایر محسن کریمی مرتضی آقاخان و همام طارق که مصدومان استقلال در آخرین بازی بوده اند و می توانند با برگشتن به ترکیب تیم هواداران را به آینده امیدوار سازند.
6:حفظ انگیزه نیمکت نشینان:نیمکت جوان استقلال که خود را ستاره های آینده می دانند به دنبال بازی کردن هستند وبازی ندادن به آنها می تواند انگیزه ماندن در استقلال را برایشان کمرنگ کند.
7:افزایش سرعت انتقال توپ:مشکلی که در استقلال در این فصل که خیلی به چشم می خورد سرعت انتقال توپ از دفاع به هافبک و هافبک به مهاجم است این را می توان به نبود هافبک طراح نسبت داد که امیدواریم طارق همام آن را تسهیل بخشد و به جباری جدید تبدیل شود.
+1:بعد از ذکر 7 مورد به این هم می شود اشاره کرد که تعویض های آقای شفر تقریبا کار ساز نبوده که هیچ بلکه باعث لطمه خوردنبه تیم شده که فکر می کنم مشکل از آنالیز اشتباه باشد
هدف ما از ذکر 8 مورد گفتن بدی های استقلال نبوده بلکه امیدواریم به تیم کمک کند.
ع.زمزم نژاد

پی نوشت : مقاله های منتشر شده در سایت توسط نویسنده های مهمان ارسال می شوند و  سایت فوتبال روز تاییدی بر نوشته ها ندارد .

 

مقاله : 1+7 توصیه به شفر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 − = 72

دکمه بازگشت به بالا
بستن