اخبار پرسپولیساخبار فوتبال ایران

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 88

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 88

سایت فوتبال روز :

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی

علیرضا بیرانوند: فقط یک گل خورده در چهار مسابقه آمار فوق‌العاده بیرانوند در این فصل است. دروازه‌بانی که حتما فردا هم درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

محمد انصاری: یکی از سه بازیکنی که برانکو در این فصل هنوز تعویض نکرده و روی نیمکت نگذاشته، محمد انصاری است. بازیکنی که فردا کار دشواری برای مقابله با بازیکنان سمت راست استقلال دارد. جناحی که با حضور وریا غفوری، نقطه قوت این تیم محسوب می‌شود و احتمالا انصاری کمتر از همیشه نفوذ می‌کند.

شجاع خلیل‌زاده: شجاع در دربی قبلی اشتباهی داشت که منجر به گل استقلال شد. حالا خلیل‌زاده برای بازی فردا کوه انگیزه است تا آن اشتباه را جبران کند.

جلال حسینی: ترکیب پرسپولیس بدون او را در هیچ دیداری نمی‌توان متصور شد به خصوص اگر آن بازی دربی باشد. جلال حسینی ستون پرسپولیس در این بازی حساس است. مردی با تجربه‌های ارزشمند و خالق صحنه‌های ناب در این بازی. او جزو بازیکنانی از پرسپولیس است که نه در مورد حضورش تردیدی وجود دارد و نه در مورد پستش.

حسین ماهینی: اگر هفته‌های ابتدایی لیگ بود کسی روی ماهینی حساب ویژه‌ای باز نمی‌کرد اما نمایش درخشان او در چند بازی گذشته حالا او را به یک مهره مهم برای این بازی تبدیل کرده است. ماهینی برای بازگشت به محبوبیت و جایگاهی که در میان هواداران داشت به یکی از همان سانترهای طلایی‌اش مثل بازی با نساجی نیاز دارد. سانتری که مهاجمان پرسپولیس را به گل برساند و او را به اوج.

کمال کامیابی‌نیا: حضور کمال در این دربی به قدری برای برانکو بااهمیت بود که در بازی با سپیدرود، او را روی نیمکت قرار داد تا مبادا باز هم کامیابی‌نیا با کارت داور جریمه شود و بازی با استقلال را از دست دهد. با این تصمیم برانکو، دیگر کسی از حضور فیکس کمال کامیابی‌نیا در دربی ۸۹ شکی ندارد.

احمد نوراللهی: شماره هشت پرسپولیس در این فصل انقدری خوب بود که در بین ده بازیکن برتر فصل در نمرات سایت نود جای داشته باشد. احمد سهم پررنگی در نمایش جذاب چند مسابقه اخیر پرسپولیس هم داشت و در بازی فردا باید برای پرسپولیس میدا‌ن‌داری کند.

بشار رسن: او پاس گل نداده است اما بیشترین پاس کلیدی را برای بازیکنان پرسپولیس ارسال کرده است. فاکتوری که شاید در دربی هم مانند بقیه بازی‌‌های لیگ او را در ترکیب اصلی قرار بدهد. البته اگر مهاجمان و بازیکنان پرسپولیس از این فرصت‌ها بیشتر استفاده می‌‌کردند او می‌توانست به جای بازیساز خوب یک گلساز خوب باشد.

سیامک نعمتی: سیامک در این فصل دو گل زده و گل دوم پرسپولیس به نساجی هم روی حرکت تماشایی او به ثمر رسید. با توجه به اینکه در بازی آسیایی پرسپولیس محروم بود فرصت ریکاوری بیشتری هم داشت و احتمالا برانکو او را به زمین خواهد فرستاد.

گادوین منشا: در آسیا و در بازی آخر لیگ آنقدر خوب کار کرده است که حالا کمتر کسی تصور می‌کند او یکی از بیست و دو مرد دربی نباشد. بازیکنی که تا چند هفته گذشته جایی در ترکیب احتمالی‌ها نداشت حالا حدسیات را برای حذف یکی از بازیکنان از ترکیب اصلی به سمت هافبک‌ها کشانده است.

علی علیپور: زننده آخرین گل پرسپولیس در دربی، زننده بیشترین گل این فصل پرسپولیس، آقای گل فصل قبل پرسپولیس و خطرناک‌ترین بازیکن برانکو در این فصل از حیث نرخ تبدیل شوت به گل، علی علیپور است. بازیکنی که بیشترین امید سمت قرمزهای سکوهای آزادی برای گل زدن است.

اخبار پرسپولیس

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی 88

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 45

دکمه بازگشت به بالا
بستن