اخبار پرسپولیس

گزارش تمرین پرسپولیس شنبه 7 مرداد 96

تمرین پرسپولیس پس از یک روز استراحت امروز برگزار شد

سایت فوتبال روز :

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز پس از یک روز استراحت، از ساعت 17 اولین تمرین خود را برای دیدار مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند.

* بازیکنان از ساعت 17 در سالن بدنسازی کار با وزنه انجام دادند و ساعت 17:30 دقیقه وارد زمین تمرین شدند و تمرینات تاکتیکی خود را آغاز کردند.

* بازیکنان زیر نظر مارکو به حرکات کششی و نرمشی روی آوردند و در ادامه در گروه‌های مختلف کارهای استقامتی، تمرینات هوازی و تمرینات تعادلی را انجام دادند. آنها سپس به دو گروه تقسیم شدند و به کارهای ترکیبی و تاکتیکی پرداختند.

* برانکو در حاشیه تمرینات تاکتیکی مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌زد و نقاط تاکتیکی را به آنها گوشزد می‌کرد.

* حدود 200 هوادار امروز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کردند و بازیکنان و کادر فنی را تشویق کردند.

* مهدی طارمی در حاشیه تشویق تماشاگران لحظاتی از تشویق مکرر آنها ناراحت شد و به هواداران گفت که “چرا این‌قدر تشویق می‌کنید؟ و این کار تمرکز ما را به هم ریخته است”. هواداران در پاسخ به صحبت‌های طارمی این بار او را با لقب مهدی آقای گل تشویق کردند.

* علی علیپور که در دیدار مقابل فولاد از زمین مسابقه اخراج شده بود، در محل تمرین حاضر شد و پس از دقایقی با اجازه برانکو محل تمرین را ترک کرد، این در حالی بود که علیپور امروز به‌خاطر اخراج خود در مقابل فولاد اعتراض کتبی خود را به مسئولان فدراسیون فوتبال ارائه داده بود.

* فرزند دکتر حقیقت پزشک تیم پرسپولیس امروز با لباس تیم بارسلونا در محل تمرین حضور پیدا کرده بود و مورد استقبال برانکو و بازیکنان پرسپولیس نیز قرار گرفت.

* یک هوادار کودک از روستاهای شهرستان خلخال به محل تمرین پرسپولیس آمده بود. او آرزو داشت از نزدیک بازیکنان و سرمربی پرسپولیس را از نزدیک ببیند که به‌نوعی آرزوی این کودک برآورده شد.

* سید جلال حسینی مدافع تیم پرسپولیس که به‌دلیل مصدومیت نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند، امروز به‌همراه مربی بدنساز به تمرینات اختصاصی پرداخت و دقایقی نیز همراه بازیکنان در تمرینات حضور پیدا کرد. البته حسینی پا به توپ نشد.

* دروازه‌بان‌ها زیر نظر ایگور پانادیچ امروز به تمرینات اختصاصی روی آوردند.

* سرخپوشان در ادامه تمرینات به دو گروه تقسیم شدند و عرض زمین را با استارت‌های کوتاه و بلند طی کردند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 26 = 32

دکمه بازگشت به بالا
بستن