اخبار فوتبال خارجی

ژوزه مورینیو: عملکرد پوگبا باکلاس و فوق‌العاده بود

ژوزه مورینیو: عملکرد پوگبا باکلاس و فوق‌العاده بود

سایت فوتبال روز :

ژوزه مورینیو که شاگردانش فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی 3 بر صفر در خانه یانگ‌ بویز سوئیس با قدرت آغاز کردند، پس از این بازی گفت: ما کارمان را به خوبی انجام دادیم. عملکرمان پدیده نبود، اما به اندازه کافی خوب بود. خوشحال هستم. درک می‌کنم که چرا بازی را خوب شروع نکردیم، درک می‌کنم  چرا 25 دقیقه ابتدایی بازی تحت‌کنترل یانک‌ بویز بودیم و درک می‌کنم که چرا یانگ بویز در شروع بازی به ما کمی فشار آورد. آنها البته نتوانستند آن بازی که مقابل دینامو زاگرب را به نمایش گذاشتند، در این بازی تکرار کنند. بازیکنان یانگ بویز می‌دانستند که بازی در این زمین – چمن مصنوعی – برای رقبا دشوار است و از همین موضوع برای به دردسر انداختن ما استفاده کردند. گلی که اما پوگبا در دقیقه 35 به ثمر رساند، اوضاع را تغییر داد و ما بازی را تحت‌کنترل خود گرفتیم.

وی در ادامه در تمجید از عملکرد دو نیروی خط دفاعی‌اش اظهار داشت: دیوگو دالوت و لوک شاو عالی بازی کردند. آنها پایه‌ساز خطراتی بودند که ما روی دروازه یانگ‌ بویز ایجاد کردیم. حرکات، کارهای دفاعی، سانترها و پاس‌های لوک و دیوگو فوق‌العاده بودند. آنها هم خوب دفاع کردند و هم در موقعیت‌هایی که نصیب تیم شد، تأثیرگذار بودند. دالوت اولین بازی‌اش را برای منچستریونایتد پس از عمل جراحی زانویش انجام داد و به نظرم عملکردش فوق‌العاده بود و شما هم پتانسیل او را دیدید. او تنها 19 سال سن دارد و می‌‌تواند بیش از 10 سال برای منچستریونایتد بازی کند.

آقای خاص هافبک فرانسوی خود که در این دیدار دو گل – یک گل از روی نقطه پنالتی – به ثمر رساند را نیز شایسته تمجید دانست و یادآورد شد: عملکرد پوگبا خوب بود. در مقطع پایانی بازی پل کمی احساس خستکی کرد، برای همین بود که او را – در دقیقه 75 – از زمین بیرون کشیدم، اما عملکرد پوگبا باکلاس و فوق‌العاده بود و سرعت لازم را به تیم داد. او گل فوق‌العاده‌ای را به ثمر رساند و سپس با تبدیل کردن ضربه پنالتی به گل شخصیت خود را نشان داد چون وقتی که یک ضربه پنالتی را به هدر می‌دهید، تردیدهایی به وجود می‌آید، اما ما نسبت به پنالتی زدن پل تردیدی نداشتیم.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد همچنین درباره بازی در زمین چمن مصنوعی گفت: پس از تمرین روز سه‌شنبه که تمرین سبکی در این زمین بود، برخی بازیکنانم از ناحیه قوزک پا و کمر احساس درد کردند. بازی در چنین زمینی سخت است به خصوص اینکه بازیکنان‌تان به بازی در چمن مصنوعی عادت نداشته باشند و در کنار این نگران نبردهای تن به تن در این زمین بودیم. بازیکنان ما به بازی در زمین‌های فوق‌العاده در انگلیس عادت دارند. حتی اگر بارندگی هم در کار نباشد، باشگاه‌ها آب مورد نظر برای آبیاری چمن ورزشگاه‌های خود در انگلیس را فراهم می‌کنند. اکنون که بازی تمام شده این حرف را می‌زنم که چطرر می‌توانید بهترین تورنمنت باشگاهی اروپا را در چمن مصنوعی برگزار کنید!

ژوزه مورینیو در پایان اظهار داشت: چیزی که بیشتر از هر چیزی دوست داشتنم این بود که پس از دو شکست، ما سه پیروزی متوالی خارج از خانه با ارائه عملکردی مقتدرانه کسب کردیم. اکنون باید به فکر بازی خانگی شنبه مقابل ولورهمپتون در لیگ برتر باشیم.

ژوزه مورینیو: عملکرد پوگبا باکلاس و فوق‌العاده بود

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 + = 71

دکمه بازگشت به بالا
بستن