اخبار لیگ برتر ایران

کمالوند : این برد تقدیم به هواداران و روح پدرم

فراز کمالوند سرمربی صنعت نفت برد تیمش برابر استقلال رو به روح پدرش تقدیم کرد

سایت فوتبال روز :

فراز کمالوند پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال گفت: جا دارد از هواداران مظلوم که در این گرمای 55 درجه آبادان در ورزشگاه حاضر شدند، تشکر و این برد را به آنها و روح پدرم که در این شهر به دنیا آمد و الان خوشحال است، تقدیم می‌کنم. از همه مردم به خاطر حمایت تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: از نتیجه راضی هستم، البته زیاده‌خواه نیستم، اما استحقاق پیروزی با اختلاف سه چهار گل را داشتیم. موقعیتی به استقلال ندادیم و فراتر از انتظار بازی کردیم. فکر می‌کردم از هفته پنجم راه بیفتیم، اما بهتر از تصور بودیم. اگر چه قبل بازی گفته بودم از برد خوشحال نمی‌شوم و از باخت ناراحت نخواهم شد. چون اول راه هستیم.

کمالوند تصریح کرد: از مسئولان می‌خواهم زمین خوب در اختیار ما بدهند. ضمن اینکه پولی به بازیکنان نداده‌ایم. با این حال همه پشتکار دارند که تیم به موفقیت برسد. خوشحالم طلسم استقلال در آبادان شکست. مردم قبل از بازی می‌گفتند سه بازی است که شکست می‌خورند. نباید از استقلال و کادر فنی خوب استقلال گذشت، اما اگر توپ‌های شیمبا به گل تبدیل می‌شد، با اختلاف می‌بردیم.

وی در خصوص مرتضی اسدی گفت: ضربه بدی به او خورد. من به او وابسته هستم چون مدیریت خوبی دارد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که پس از خروج اسدی بازی را مدیریت کردند. امیدوارم مشکل اسدی جدی نباشد و برگردد.

سرمربی نفت آبادان با بیان اینکه برد امروز لطف خدا بود، تصریح کرد: در مورد شیمبا حرف‌هایی زدند که عده قلیلی هستند که در کار صنعت نفت گذاشته و باید بروند دنبال زندگی‌شان.خدا کمک کند می‌خواهیم رتبه تک رقمی داشته باشیم.

کمالوند اظهار داشت: کرار به این خاطر تعویض کردم که نگران مصدومیتش بودم. روزی که می خواستم کرار را بیاورم، گفتند حاشیه دارد. گفتم کرار با من و دیدید که با وجود اینکه تمرین نکرده بود، بازی خوبی انجام داد و مطمئن هستم بهتر از این خواهد شد. دیدید که کرار چقدر در زمین تحرک داشت و تا سه چهار بازی آینده هماهنگی بین بازیکنان بیشتر خواهد شد

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 1

دکمه بازگشت به بالا
بستن