اخبار پرسپولیس

مهدی طارمی: به سرمربی گفتم اگر من و مسلمان کم‌کاری کردیم بگوید

مهدی طارمی بعد زا بازی با فولاد در مورد حواشی پیرامون نارضایتی او از شرایط باشگاه و همچنین مصاحبه یکی از مسئولان پرسپولیس علیه او و مسلمان صحبت کرد .

سایت فوتبال روز :

مهدی طارمی هنگام مصاحبه محسن مسلمان با خبرنگاران در خصوص فردی که از طرف باشگاه پرسپولیس علیه او و مسلمان صحبت کرده بود، اظهار داشت: من نمی‌دانم این فرد چه کسی است و چرا ما را خراب می‌کنند؟

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه ظاهراً وضعیت پرسپولیس به‌هم ریخته است، گفت: چرا وضعیت پرسپولیس باید بد باشد؟ امروز دو گل به فولاد زدیم و برنده شدیم. بحث حاشیه جداست. اگر ما بد تمرین کنیم مربیان به ما وحتی شما رسانه‌ها می‌گویند، اما باشگاه برای ما حاشیه درست می‌کند. باشگاه بهتر است من، ایکس و ایگرگ را خراب نکند. چرا علیه ما مصاحبه می‌کنید؟ چه معنایی دارد که فلان بازیکن را در رسانه‌ها می‌زنید؟ این کار چه سودی برای پرسپولیس دارد؟ یک ماه دیگر با الاهلی عربستان در آسیا بازی داریم و آنها تدارکات زیادی دیده‌اند تا به جمع چهار تیم برتر آسیا راه پیدا کنند، اما اینجا  ما دعوا می‌کنیم که چرا طرف علیه ما صحبت کرده است. آیا واقعاً من و مسلمان تیم را به‌هم ریخته‌ایم؟

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این مسائل در بازی کردن ما تأثیری ندارد. به سرمربی هم گفتم که اگر در تمرینات و بازی‌ها دیدی که من و مسلمان کم‌کاری کردیم، بگوید. سرمربی خودش گفت ما خوب تمرین می‌کنیم. امروز هم دیدید که فولاد را شکست دادیم و آنها یک موقعیت هم نداشتند. بنابراین ما بازیکنان خوبی بودیم. نه تنها ما دو نفر، بلکه هر 11 بازیکن خوب بودند.

طارمی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه ظاهراً مسئولان پرسپولیس از صحبت‌های بازیکنان در رابطه با حق و حقوق‌شان ناراحت هستند، گفت: اگر شما دو ماه حقوق نگیرید، صحبت نمی‌کنید؟ دو سال است که حرفی نزده‌ایم و گفتیم مدیریت فلان شخص خوب است. آیا حمایت نکردیم؟ نتیجه‌اش قهرمان شدن ما بود، اما ما هم طاقتی داریم. راه می‌رویم باشگاه جریمه می‌کند. لباس نداشته باشیم باشگاه جریمه می‌کند. پول که نمی‌دهند، جریمه هم می‌کنند.

وی در مورد اینکه منظورشان با چه کسی است، گفت: ما اسمی نمی‌آوریم، اما باید بدانیم که چه کسی است که خط می‌دهد. 50، 60 درصد از آپشن قراردادهای ما پرداخت نشده است. این در حالی است که استقلالی‌ها یک میلیارد و 600 میلیون تومان قرارداد بسته بودند. به ما گفتند که یک میلیارد قرارداد می‌بندیم، هر چند که بیشتر قراردادها 950 میلیون تومان بود. در قراردادمان قید شده بود که برای کسب عنوان قهرمانی فلان مبلغ را می‌دهند که به 50، 60 درصد آپشن‌های ما مربوط می‌شد. بله صددرصد پول قراردادهای ما پرداخت شده اما 50، ‌60 درصد آپشن‌ها جزو قرارداد نیست؟ چطور بازیکنان استقلال یک میلیارد و 600 میلیون تومان قرارداد می‌بندند، اما ما باید 950 میلیون تومان قرارداد ببندیم؟ قهرمان نشویم می‌گویند لیاقت‌تان همین است. قهرمان شویم باز هم می‌گویند شرایط همین است. من می‌دانم به خاطر صحبت‌هایی که کردیم فردا هم صددرصد جریمه می‌شویم.

منبع : تسنیم

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 − = 51

دکمه بازگشت به بالا
بستن