اخبار تیم های ملی خارجیاخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

لیگ ملت های اروپا :اسپانیا 6 کرواسی 0 ؛ تحقیر نائب قهرمان جهان

لیگ ملت های اروپا :اسپانیا 6 کرواسی 0 ؛ تحقیر نائب قهرمان جهان

سایت فوتبال روز : شب گذشته رقابت های هفته دوم لیگ ملت های اروپا برگزار شد و نتایج زیر حاصل شد .

اسپانیا در یک بازی یک طرفه در زمین خود برابر کرواسی به پیروزی 6 بر 0 رسید تا شاگردان لوییس انریکه در دومین بازی تحت هدایت او به دومین پیروزی مهم و بزرگ

دست یابند و ماتادورها بعد از مدت ها ناکامی بار دیگر در عرصه ملی نگاه ها را به خود معطوف کنند

در این مسابقه سائول در دقیقه ۲۴ روی یک ضربه سر عالی بازی را ۱-۰ کرد. دقیقه ۳۳ آسنسیو با یک شوت دقیق توپ را به گوشه دروازه فرستاد و بازی ۲-۰ شد.

دو دقیقه بعد همین بازیکن بار دیگر با شوتی دیدنی دروازه حریف را هدف گرفت که ضربه وی بعد از برخورد به پشت کالینیچ وارد دروازه شد و بازی ۳-۰ شد. دقیقه ۵۰ رودریگو روی یک پاس در عمق با دروازه بان حریف تک به تک شد و موفق شد گل چهارم را بزند. دقیقه ۵۷ ارسال کرنر از جناح چپ با ضربه سر راموس، بازی را ۵-۰ کرد. در نهایت هم ایسکو روی پاس آسنسیو، در دقیقه ۷۰ گل ششم را زد تا اسپانیا به بردی جالب توجه برسد و انریکه در شروع کارش، دو نتیجه عالی را بدست آورده باشد.

از گروه دوم لیگ آ، بلژیک در مقابل میزبانش، ایسلند موفق شد به برتری قاطع ۳-۰ برسد. در این بازی هازارد از روی نقطه پنالتی و لوکاکو دو بار موفق به گلزنی شدند.

در گروه سوم از لیگ بی، بوسنی با گل دقیقه ۷۸ ژکو موفق شد ۱-۰ اتریش را شکست دهد و بعد از دو بازی، ۶ امتیاز کسب کرده و صدرنشین گروه خود شود.

از گروه دوم لیگ سی، دو بازی برگزار شد که فنلاند ۱-۰ استونی را شکست داد و مجارستان ۲-۱ از سد یونان گذشت. در گروه دوم لیگ دی هم بازی تیم های مولداوی و بلاروس ۰-۰ تمام شد و لوکزامبورگ موفق شد ۳-۰ سن مارینو را مغلوب سازد.

برنامه کامل و توضیحات بازی های لیگ ملت های اروپا

لیگ ملت های اروپا :اسپانیا 6 کرواسی 0 ؛ تحقیر نائب قهرمان جهان

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 49 = 53

دکمه بازگشت به بالا
بستن