اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

کارلوس کیروش:همچنان قرارداد ندارم و منتظرم

کارلوس کیروش:همچنان قرارداد ندارم و منتظرم

سایت فوتبال روز :

کارلوس کی روش بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان در نشست خبری گفت: این بازی بسیار خوبی بود. هر دو تیم خوب بازی کردند. به هر دو تیم به خاطر چنین مسابقه ای تبریک می گویم.

وی ادامه داد: این مسابقه جذاب و دیدنی بود و نتیجه اش اهمیتی نداشت. این دیداری برای آماده سازی در راه جام ملتهای آسیا بود.

سرمربی تیم ملی ایران تاکید کرد: نتیجه گیری در جام ملتهای آسیا سخت و پیچیده است و هر تیمی می خواهد در این مسابقات قهرمان شود. این یک پروسه سخت و دشوار است.

کی روش مجددا به مشکل قراردادش با تیم ملی ایران اشاره کرد و گفت: اگر بخواهم درباره آینده ام صحبت کنم باید بگویم هنوز قراردادی امضا نکرده ام و فعلا منتظر هستم.

وی همچنین به نتایج هکتور کوپر سرمربی ازبکستان اشاره کرد و افزود: کوپر تنها یک ماه است که به ازبکستان پیوسته است. شما باید به مربی خود اعتماد کنید. تیم شما به تدریج پیشرفت می کند.سرمربی تیم ملی ایران درباره تاکتیک های ایران گفت: قبل از جام جهانی تاکتیک ها و برنامه های ما متفاوت بود. بعد از جام جهانی، تاکتیک های ما تغییر کرده است. جام ملتهای آسیا و جام جهانی با هم متفاوت هستند. ما بازیکنان جوانی در اختیار داریم و به آنها فرصت می دهیم.

بازی دوستانه: ایران 1 – 0 ازبکستان ؛همان برد همیشگی برابر ازبک ها

کارلوس کیروش:همچنان قرارداد ندارم و منتظرم

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن