اخبار تیم های ملی خارجیاخبار فوتبال خارجیخبر ویژه

پرتغال 1 – 0 ایتالیا،لیگ ملت های اروپا

پرتغال 1 – 0 ایتالیا،لیگ ملت های اروپا

سایت فوتبال روز : پرتغال در غیاب کریس رونالدو توانست به یک پیروزی خوب برابر ایتالیا در رقابت های لیگ ملت های اروپا دست یابد .

پرتغال در مهمترین بازی دوشنبه شب از لیگ ملت های اروپا، موفق شد با نتیجه ۱-۰ از سد ایتالیا بگذرد تا فعلاً به صدر گروه سوم مسابقات برود.

دوشنبه شب نیز با انجام چند مسابقه، رقابت های لیگ ملت های اروپا در قاره سبز پیگیری شد. در گروه سوم از لیگ آ، پرتغال در لیسبون میزبان ایتالیا بود که در این مسابقه قرمزپوشان موفق شدند با وجود غیبت رونالدو، ایتالیا را ۱-۰ شکست دهند. تک گل این مسابقه در دقیقه ۴۸ توسط آندره سیلوا به ثمر رسید. با این برد پرتغال سه امتیازی شد و در صدر گروه قرار گرفت. ایتالیا هم بعد از دو مسابقه در گروه سوم، فقط یک امتیاز دارد.

در گروه دوم از لیگ ب، ترکیه به یک برد دراماتیک دست یافت، در حالی که سوئد تا دقیقه ۵۱ با دو گل از میهمان خود پیش بود، اما دقیقه ۵۱ چالهانوغلو توانست یکی از گل های خورده را جبران و بازی را ۲-۱ کند. این نتیجه تا دقایق پایانی پابرجا بود، اما به یکباره ترکیه ورق را برگرداند. اکبابا ستاره ترک ها بود. این بازیکن تعویضی در دقیقه ۸۸ بازی را مساوی کرد و سپس در دقیقه ۹۲ گل پیروزی بخش ترکیه را زد تا آن ها به یک برد شیرین در خاک سوئد برسند و همچون روسیه سه امتیازی شوند.

در گروه اول از لیگ سی، اسکاتلند در خانه خود توانست با دو گل از سد آلبانی بگذرد. در این گروه اسکاتلند و آلبانی هر دو سه امتیازی هستند ولی اسکاتلند یک بازی انجام داده و آلبانی دو مسابقه.

از گروه چهارم و لیگ سی، مونته نگرو، ۲-۰ لیتوانی را شکست داد و بازی تیم های صربستان و رومانی با تساوی ۲-۲ پایان یافت. در این گروه مونته نگرو و صربستان هر دو ۴ امتیازی هستند. و بعد از این دو، رومانی با ۲ امتیاز سوم است.

در گروه اول از لیگ دی، آندورا و قزاقستان به تساوی ۱-۱ رضایت دادند و در گروه سوم، کوزوو با دو گل از سد جزایر فارو گذشت و بازی تیم های آذربایجان و مالت ۱-۱ تمام شد. در این گروه، کوزوو با ۴ امتیاز صدرنشین و جزایر فارو سه امتیازی است.

پرتغال 1 - 0 ایتالیا،لیگ ملت های اروپا

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − = 11

دکمه بازگشت به بالا
بستن