اخبار تیم ملی فوتبالاخبار فوتبال ایرانخبر ویژه

جلال حسینی: روزی خداحافظی می‌کنم که خودم بخواهم نه دیگران

جلال حسینی: روزی خداحافظی می‌کنم که خودم بخواهم نه دیگران

سایت فوتبال روز :

کارلوس کیروش هفته گذشته در برنامه نود گفت که پیش از خط زدن جلال حسینی با او صحبت کرده است حالا جلال حسینی در در مصاحبه با خبرورزشی نسبت

به این موضوع واکنش نشان داده است :

” کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در برنامه ۹۰ به این نکته اشاره کرد که قبل از خط زدن سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیسی‌ها از تیم ملی، با او صحبت کرده و به حسینی گفته است به خاطر آینده تیم ملی او را خط زده چون می‌خواهد میانگین سنی تیم را پایین بیاورد. حسینی در پاسخ به این سوال که آیا کی‌روش با او حرفی در این رابطه زده است، گفت: «نه قبل از حط خوردن من آقای کی‌روش حرفی به من نزد. من قبل از اتمام اردوی تیم ملی به خانه رفتم و خوابیدم. آن روزی هم که خط خوردم ساعت ۹ صبح به مرکز پک رفتم که آنجا یکی از مسوولان تیم ملی خبر خط خوردنم از لیست مسافران جام جهانی روسیه را به من داد. چند ساعت بعدش هم لیست تیم ملی به صورت رسمی اعلام شد».

حسینی در مورد اینکه آیا با وجود دعوت نشدن به اردوی تیم ملی از تیم ملی خداحافظی کرده و همچنین اگر بخواهد در یک جمله سرمربی تیم ملی را تعریف کند هم گفت: «من روزی خداحافظ می‌کنم که خودم بخواهم نه دیگران! کی‌روش هم مربی با کلاسی است که به فوتبال ما کمک کرده است».”

صحبت های کارلوس کیروش در برنامه نود 12 شهریور 97 + ویدیو

 

جلال حسینی: روزی خداحافظی می‌کنم که خودم بخواهم نه دیگران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 1

دکمه بازگشت به بالا
بستن