اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

میثاقیان : کاری به این که چندم می‌شویم ندارم

اکبر میثاقیان به موفقیت امسال تیمش در لیگ برتر خوشبین است

سایت فوتبال روز :

اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: بعد از بازی با پرسپولیس در فصل قبل، استراحت دادیم و بعد از برهه‌ای دوباره تمرینات‌مان شروع شد و به اردو رفتیم. اردوی خیلی خوبی را پشت سر  گذاشتیم و یارگیری خوبی کردیم. سعی کردیم تیم را جوان کنیم. کاری به این که چندم می‌شویم ندارم اما هواداران به استادیوم بیایند و از بازی زیبای تیم ما لذت ببرند. بازیکنانم از روحیه خوبی برخوردارند، ریخت‌وپاش نکردیم اما ۲۰ درصد پول بازیکنان را واریز کردیم و تیم را که می‌بینم یاد ابومسلم جوانی می‌افتم که در دوران ملاحی در ابومسلم ساختیم.

سرمربی سیاه‌جامگان گفت: فرقی برای ما ندارد که کجا بازی کنیم‌. در زمین ثامن تمرین کردیم و این مجموعه از چمن خوبی برخوردار است‌. استادیوم امام رضا زیبا است و خوشحال می‌شویم که بتوانیم در این استادیوم بازی کنیم. این حرف و حدیث‌ها در روزهای اخیر کمی ما را سردرگم کرد اما به هوش آمدیم.

او درباره محرومان و مصدومان سیاه‌جامگان در دیدار فردا بیان کرد: مصدوم و محروم نداریم. ذوب‌آهن هم همیشه ذوب‌آهن است و چه الان و چه زمانی که خودم بازی می‌کردم تیم گردن‌کلفتی است. این تیم با قلعه‌نویی قوی‌تر هم شده و مقابل این تیم به هوش هستیم.

میثاقیان در خصوص ذوب‌آهن اظهار کرد: در بازی‌های اول شناخت از رقبا کم است، ذوب همیشه مقتدر است و یارانش را هم می‌شناسیم. این اطلاعات معمولا در بازی‌های نخست به دست می‌آید و فیلمی به آن صورت از ذوب‌آهن برای فصل جدید ندیده‌ایم.

میثاقیان با دعوت از هواداران سیاه‌جامگان گفت: هواداران روز آخر لیگ شانزدهم از دقیقه یک تا ۹۰ تشویق کردند و امیدوارم این فصل هم چنین جوی باشد.

سرمربی سیاه‌جامگان تاکید کرد: در شهرهای مختلفی کار کرده‌ام، امسال هم در مشهد، ما و پدیده در واقع یک تیم هستیم. سرنوشت خوب برای هر دو تیم مشهدی، آرزوی من است و امیدوارم هر دو در پایان لیگ خوب کار را به اتمام برسانیم. رقابت هست اما رفاقت هم بحث مهمی است. همچنین اگر ITC چلاک برسد از وی استفاده می‌کنیم.

منبع : ایسنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

95 − = 90

دکمه بازگشت به بالا
بستن