اخبار فوتبال ایراناخبار لیگ برتر ایران

دایی : مستحق کسب سه امتیاز بودیم

دایی : مستحق کسب سه امتیاز بودیم

سایت فوتبال روز : سرمربی سایپا گفت که تیمش برابر ذوب آهن شایسته کسب سه امتیاز بوده و بدشانسی اوردند

علی دایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی پایاپای و سختی بود. هر دو تیم به نظرم شناخت خوبی از هم داشتند، مخصوصا تیم ما. ذوب‌آهنی که در دیدارهای قبلی موقعیت‌های زیادی ایجاد کرده بود، امروز به غیر از یک ضربه کاشته چیزی گیرش نیامد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا افزود: ما بدشانس بودیم. باید در نیمه اول کار را تمام کرده و با یکی دو گل به رختکن می‌رفتیم. با تعویض‌هایی که کردیم موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم. اگر فوتبالی حق را به ما می‌دادند، باید سه امتیاز را می‌گرفتیم، چرا که بهتر از ذوب‌آهن کار کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، چون خوب دویدند، دعوا کردند و جنگیدند، اما متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه دلایلی باعث شده که مهدی ترابی هنوز به فرم ایده‌آل نرسد، گفت: خیلی مسائل ممکن است اتفاق بیفتد. او در دوران بدنسازی کنار ما نبود و در جام جهانی حضور داشت. مطمئناً مهدی می‌تواند به ما در 12 بازی باقیمانده تا نیم‌فصل کمک کند. ما روی او حساب باز کرده‌ایم. باید سعی کنیم از توانمندی‌های بازیکنان‌مان استفاده کنیم.

دایی در واکنش به اینکه آیا حواشی اخیر روی عملکردش تأثیر داشته است، تصریح کرد: مطمئناً می‌تواند تأثیرگذار باشد و روی بازیکن جوان تأثیر بگذارد. سعی می‌کنیم مهدی این حواشی را رد کرده و از او به خوبی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه رضا اسدی را بخشید و در بازی امروز از او استفاده کرد، گفت: رضا از لحاظ فنی بازیکن خیلی خوبی است و می‌تواند راحت در تیم ملی بازی کند. متأسفانه او اشتباه بچگانه‌ای کرد که به حساب جوانی‌اش گذاشتیم. در طی دو سه سالی که اسدی با من بوده است، چنین اشتباهی را مرتکب نشده بود. با صحبت‌هایی که کرده و جلساتی که گذاشتیم، او آمد و با ما تمرین کرد و امروز هم جزو خوب‌های ما بود.

وی در مورد اینکه در نیمه دوم از محمدرضا سلیمانی استفاده کرد و آیا باز هم برنامه‌ای برای گرفتن بازیکن سرشناس در پست خط حمله دارد یا نه، تصریح کرد: ما امروز آقای رحیم زهیوی را روی نیمکت داشتیم و به غیر از زهیوی بازیکنان جوانی داریم که می‌توانند به ما کمک کنند. معین عباسیان به خاطر کمر درد چندی روزی است از ما دور شده، اما بازیکنانی چون رحیم زهیوی بزرگ هستند. محمدرضا سلیمانی هر موقع آمده به ما کمک کرده است، اما باید بیشتر دقت کرده و چارچوب شناس‌تر باشد. با این ترکیب مشکلی نخواهیم داشت.

دایی در خصوص اینکه امروز از محمد منادی درون دروازه استفاده کرده و آیا قرار نیست محمدرضا اخباری بازگردد، گفت: از اخباری خیلی وقت است که خبر ندارم. اینکه جدا شده است یا نه را نمی‌دانم. براساس عملکرد دروازه‌بان‌های‌مان در تمرینات، امروز از منادی استفاده کردیم. حامد فلاح‌زاده با اینکه بازی قبل گل‌های بدی دریافت کرد، اما سال قبل برای ما بی‌نظیر بود. این یک رقابت است که هر بازیکنی که بهتر باشد، در سیستم ما جای می‌گیرد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: صحبت‌های روز گذشته‌ام را باید تصحیح کنم، منظورم از حرف‌هایم وزیر رفاه پیشین بود که به اشتباه وزیر آموزش و پرورش را گفتم!

دایی : مستحق کسب سه امتیاز بودیم

منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

22 − 21 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن